Idąc na kurs nie sądziłem, że student filologii polskiej (specjalność nauczycielska) i oligofrenopedagogiki może się aż tyle nauczyć. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, na których nie było bzdurnych regułek czy też innych...Wojciech Abram (wojtektonie@interia.pl) Kraków
Szkolenie oceniam na 6. Przeprowadzone bardzo rzetelnie, dokładnie. Poparte aktami prawnymi i przykładami z prawdziwego zdarzenia. Gratuluję prowadzącemu i zapraszam w Sudety.
Kurs w Legnicy
Magdalena Cwenar