Uważam, że szkolenie to było bardzo pomocne i dobrze przeprowadzone. Oczywiście cześć prawna była ciężka ze względna to, że nie innego sposobu na przedstawienie tego niż mowa, co może być suche i nużące, ale pan, który...ks. Jacek Rygielski, Warszawa, 21.05.2011:
Kurs wykonany jest w sposób profesjonalny. Jest w nim zawarte wszystko co moim zdaniem przyda się kierownikiem. Duży atut - 2 w 1 ; 1 kurs 2 dyplomy . Pozdrawiam
Szkolenie w WarszawieWilfried Aubossu