Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Oceniam je pozytywnie pod każdym względem (merytorycznym, organizacyjnym, przygotowanie materiałów). Wykładowcy rzetelnie i kompetentnie przekazali i ugruntowali moją wiedzę niezbędną nie tylko przy...Sabina Dzierwa
odnośnie kursu na którym miałem przyjemność uczestniczyć to chcę zaznaczyć że kurs obfitował w wiele bardzo ciekawych wykładów odnoszących się do organizacji wypoczynków grup zorganizowanych gdzie poznaliśmy po skrócie wszystkie...Ryszard Krzyściak