Jestem w pełni usatysfakcjonowana sposobem przeprowadzenia kursu na kierowników wypoczynku i wycieczek szkolnych. Przekaz był zrozumiały, a zawiłości prawne zaprezentowane w przejrzysty sposób. Wielkim plusem było popieranie teorii czy...Aleksandra Stachera
Kurs ten odbieram jako ważne oraz ciekawe doświadczenie w mojej 28-letniej pracy pedagogicznej. Przydatne, rzetelnie podane informacje oraz wskazówki praktyczne z pewnością w znaczący sposób ułatwią mi dalszą pracę.
Szkolenie w WarszawieGogulski Marek