Kolejne dni w Pekinie

Data publikacji: czwartek, 1 kwiecień 2010

Poznaję prawdziwy Pekin. Jako iż przy wcześniejszych wizytach widziałem już wszystkie najważniejsze zabytki, teraz mam czas na to aby poznać miasto. Przejść się przez tradycyjne dzielnice Hutongów.
Które w coraz większym stopniu zaczynają przypominać aleje turystyczne, ale można jeszcze zboczyć w mniej uczęszczane części, gdzie turyście rzadko docierają. I zobaczyć prawdziwe życie mieszkańców miasta.

Pekin to też piękne parki. A teraz mam czas na to aby je wszystkie zobaczyć i spędzić w nich więcej czasu. Niesamowity jest park Jingshan – znajduje się na przedłużeniu Zakazanego Miasta. A jego główną część stanowi wzniesienie z którego rozpościera się piękny widok na pałace cesarskie.

Kazimierz Pawłowski

Mówią o nas

 • Kurs jest spręznie prowadzony i bardzo dokładnie omawiane są sprawy które musi się wiedzieć. Na pytania dokładnie otrzymujemy odpowiedzi. Wykładowcy bardzo miło i wspaniale przekazywali swoją wiedzę, którą każdy mógł pojąć młody...Joanna Szlachetka
 • Kurs był ciekawy i trudno byłoby się na nim nudzić, więc pozostaje mi tylko podziękować za chęć podzielenia się ze mną tym wszystkim co usłyszałam :-) już samo wspomnienie tego kursu wywołuje u mnie uśmiech :-) Szkolenie w WarszawieMarta Sawala

Nasze atuty

 • Ponad400

  Zorganizowanych wyjazdów

 • 10latna rynku

  Podróżujemy z Wami nieprzerwanie od 2006r.

 • Gwarancja jakości

  Podróżujesz z pasją już od pierwszego dnia

 • 20

  20 wyspecjalizowanych przewodników